MC79L12ABD ON Semiconductor
MC79L00_ONS.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Лінійний негативний СН, Uвих, В = -12, Uвх, В = до -35, Iвих = 100 мА, Udrop, В = 1,7 @ 40 мА, Тексп, °С = -40...+125, Точ, % = 4,... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: SOICN-8 Од. вим: шт
кількість в упаковці: 2500 шт
на замовлення 92 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR -12V 100MA 8-SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 100mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Negative, Voltage - Input (Max): -35V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-SOIC, Voltage - Output (Min/Fixed): -12V, PSRR: 42dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.7V @ 40mA (Typ), Protection Features: Over Temperature, Short Circuit.
Інші пропозиції MC79L12ABD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MC79L12ABD MC79L12ABD Виробник : onsemi MC79L00%28A%29.pdf Description: IC REG LINEAR -12V 100MA 8-SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Negative
Voltage - Input (Max): -35V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): -12V
PSRR: 42dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.7V @ 40mA (Typ)
Protection Features: Over Temperature, Short Circuit
товару немає в наявності
MC79L12ABD MC79L12ABD Виробник : ON Semiconductor mc79l00-d-1193435.pdf Linear Voltage Regulators 12V 100mA Negative