Продукція > ONSEMI > MC79L24ACPRPG
MC79L24ACPRPG
MC79L24ACPRPG onsemi
mc79l00-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC REG LINEAR -24V 100MA TO92
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 Long Body, Formed Leads
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Negative
Voltage - Input (Max): -40V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-92 (TO-226)
Voltage - Output (Min/Fixed): -24V
PSRR: 47dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.7V @ 40mA (Typ)
Protection Features: Over Temperature, Short Circuit
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR -24V 100MA TO92, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 Long Body, Formed Leads, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Current - Output: 100mA, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Negative, Voltage - Input (Max): -40V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: TO-92 (TO-226), Voltage - Output (Min/Fixed): -24V, PSRR: 47dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.7V @ 40mA (Typ), Protection Features: Over Temperature, Short Circuit.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MC79L24ACPRPG MC79L24ACPRPG Виробник : onsemi mc79l00-d.pdf Description: IC REG LINEAR -24V 100MA TO92
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Current - Output: 100mA
Output Configuration: Negative
Voltage - Input (Max): -40V
Number of Regulators: 1
PSRR: 47dB (120Hz)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
MC79L24ACPRPG MC79L24ACPRPG Виробник : onsemi mc79l00-d.pdf Linear Voltage Regulators 24V 100mA Negative
Мінімальне замовлення: 15
MC79L24ACPRPG mc79l00-d.pdf
MC79L24ACPRPG MC79L24ACPRPG Виробник : ON Semiconductor mc79l00-d.pdf Standard Regulator Neg -24V 0.1A 3-Pin TO-92 Fan-Fold