Продукція > MCA > MCA12060D1003BP500
MCA12060D1003BP500
mcx0x0xpre.pdf
Виробник:
на замовлення 75000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 100K OHM 0.1% 1/4W 1206, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 100 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MCA12060D1003BP500 MCA12060D1003BP500 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components mcx0x0xpre.pdf Description: RES 100K OHM 0.1% 1/4W 1206
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 100 kOhms