MCB1206F475ZCT
MCB1206F475ZCT MULTICOMP PRO
2863930.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - MCB1206F475ZCT - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 4.7 µF, 16 V, 1206 [Metrisch: 3216], -20%, +80%, Y5V, MCB
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: -20%, +80%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -30°C
Dielektrikum: Y5V
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 4.7µF
Spannung (DC): 16V
Produktpalette: MCB
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: SMD
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)
на замовлення 61 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - MCB1206F475ZCT - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 4.7 µF, 16 V, 1206 [Metrisch: 3216], -20%, +80%, Y5V, MCB, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch: 3216], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: -20%, +80%, Qualifikation: -, MSL: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -30°C, Dielektrikum: Y5V, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Kapazität: 4.7µF, Spannung (DC): 16V, Produktpalette: MCB, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: SMD, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (15-Jan-2019).
Інші пропозиції MCB1206F475ZCT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MCB1206F475ZCT MCB1206F475ZCT Виробник : MULTICOMP PRO 2863930.pdf Description: MULTICOMP PRO - MCB1206F475ZCT - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 4.7 µF, 16 V, 1206 [Metrisch: 3216], -20%, +80%, Y5V, MCB
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: -20%, +80%
usEccn: EAR99
Dielektrikum: Y5V
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 4.7µF
Spannung (DC): 16V
Produktpalette: MCB
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: SMD
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 1.6mm