MCC-CCM125
MCC-CCM125 MicroCare Corporation
1-25mm-CleanClicker-750-Fiber-Optic-Connector-Clea#
Виробник: MicroCare Corporation
Description: CLEANCLICKER 400 FIBER OPTIC CON
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.05" Dia (1.3mm)
Type: Cleaner
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CLEANCLICKER 400 FIBER OPTIC CON, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.05" Dia (1.3mm), Type: Cleaner.
Інші пропозиції MCC-CCM125
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MCC-CCM125 MCC-CCM125 Виробник : MicroCare microcare_09092019_CCM125-Sticklers-Clickers-US-TD-1635347.pdf Chemicals Sticklers 1.25mm CleanClicker 400 Fiber Optic Cleaning Tool