MCC-CCR125
MCC-CCR125 MicroCare Corporation
CATSTKEU20SticklersBrochureEU200641.pdf
Виробник: MicroCare Corporation
Description: 1.25MM CLEANCLICKER 750 REFILL C
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.05" Dia (1.3mm)
Type: Refill Cartridge
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: 1.25MM CLEANCLICKER 750 REFILL C, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.05" Dia (1.3mm), Type: Refill Cartridge.