MCC-CCU125
MCC-CCU125 MicroCare Corporation
CATSTKEU20SticklersBrochureEU200641.pdf
Виробник: MicroCare Corporation
Description: 1.25MM CLEANCLICKER 750 CLEANER
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.05" Dia (1.3mm)
Type: Cleaner
на замовлення 38 шт:
Написати відгук
Description: 1.25MM CLEANCLICKER 750 CLEANER, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.05" Dia (1.3mm), Type: Cleaner.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MCC-CCU125 MCC-CCU125 Виробник : MicroCare microcare_09092019_CCU-Sticklers-Clickers-US-TDS-1-1635353.pdf Chemicals CleanClicker 750 1.25mm