Продукція > MAG LAYERS > MCM-7060M-102-RU
MCM-7060M-102-RU
MCM-7060M-102-RU Mag Layers
MCM7060MSeries-RU.pdf
Виробник: Mag Layers
Description: CMC 3A 2LN 1.02K OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.150" (3.80mm)
Voltage Rating - DC: 125V
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 17mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 1.02 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 3A 2LN 1.02K OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.150" (3.80mm), Voltage Rating - DC: 125V, Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 17mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 1.02 kOhms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MCM-7060M-102-RU MCM7060MSeries-RU.pdf Фільтр SMD (чіп-дросель), Idc, A = 3, U, В = 125 (АС), Розм = 7,0 x 6,0 x 3,8 мм, Fc, МГц = 100, R, Ом = 1 020, Rdc, Ом = 0,017, Тексп, °C = -40...+125, Тип монт. = smd,... Група товару: Індуктивності Корпус: SMD Од. вим: шт