MCRY12-125Q-42DIT
MCRY12-125Q-42DIT Matrix Industries, Inc.
DS-Mercury.20200807.E.U.pdf
Виробник: Matrix Industries, Inc.
Description: MATRIX MERCURY ENERGY HARVESTING
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad
Voltage - Output: 4.2V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Voltage - Input: 0V ~ 1.98V
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Converter, Energy Harvesting
Supplier Device Package: 10-DFN (3x3)
на замовлення 4584 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MATRIX MERCURY ENERGY HARVESTING, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad, Voltage - Output: 4.2V, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Voltage - Input: 0V ~ 1.98V, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Converter, Energy Harvesting, Supplier Device Package: 10-DFN (3x3).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Output: 4.2V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Voltage - Input: 0V ~ 1.98V