Продукція > VISHAY > MCT06030C1008FP50S
MCT06030C1008FP50S
MCT06030C1008FP50S VISHAY
Виробник: VISHAY
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 1Ω; 0.125W; ±1%; MCT0603; 0; 75V
Type of resistor: thin film
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance:
Power: 0.125W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 75V
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Roll diameter max.: 180mm
Version: 0
Manufacturer series: MCT0603
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 1Ω; 0.125W; ±1%; MCT0603; 0; 75V, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 1Ω, Power: 0.125W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 75V, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Roll diameter max.: 180mm, Version: 0, Manufacturer series: MCT0603, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C.