Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > MCU08050C1503FP500
MCU08050C1503FP500
MCU08050C1503FP500 Vishay / Beyschlag
mcx0x0xpro.pdf
Виробник: Vishay / Beyschlag
Thin Film Resistors - SMD MCU 0805-50 1% P5 150K
на замовлення 4990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 150K OHM 1% 1/8W 0805, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Resistance: 150 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MCU08050C1503FP500 MCU08050C1503FP500 Виробник : Vishay mcx0x0xpro.pdf Res Thin Film 0805 150K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical
товару немає в наявності
MCU08050C1503FP500 MCU08050C1503FP500 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components mcx0x0xpro.pdf Description: RES 150K OHM 1% 1/8W 0805
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Resistance: 150 kOhms