Продукція > VISHAY > MCU08050D1002DP500
MCU08050D1002DP500
MCU08050D1002DP500 Vishay
mcx0x0xpro.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0805 10K Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 10K OHM 0.5% 1/8W 0805, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.5%, Features: Anti-Sulfur, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 10 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MCU08050D1002DP500 MCU08050D1002DP500 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components mcx0x0xpro.pdf Description: RES 10K OHM 0.5% 1/8W 0805
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 10 kOhms