Продукція > VISHAY > MCU08050D1009DP500
MCU08050D1009DP500
MCU08050D1009DP500 Vishay
mcx0x0xpre.pdf
Виробник: Vishay
Description: RES 10 OHM 0.5% 1/8W 0805
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Resistance: 10 Ohms
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 10 OHM 0.5% 1/8W 0805, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.5%, Features: Anti-Sulfur, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Resistance: 10 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MCU08050D1009DP500 MCU08050D1009DP500 Виробник : Vishay / Beyschlag mcx0x0xpre.pdf Thin Film Resistors - SMD .125W 10ohm 0.5% 0805 25ppm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
MCU08050D1009DP500 MCU08050D1009DP500 Виробник : Vishay mcx0x0xpre.pdf Description: RES 10 OHM 0.5% 1/8W 0805
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.5%
Features: Anti-Sulfur
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance: 10 Ohms
Мінімальне замовлення: 29
MCU08050D1009DP500 MCU08050D1009DP500 Виробник : Vishay mcx0x0xpro.pdf Res Thin Film 0805 10 Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical