Продукція > VISHAY BEYSCHLAG > MCW0406MD1502BP100
MCW0406MD1502BP100
MCW0406MD1502BP100 Vishay Beyschlag
mcw406atpre.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag
Description: RES SMD 15K OHM 1/4W 0604 WIDE
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Thin Film Resistors - SMD .25W 15Kohms 0.1% 25 ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MCW0406MD1502BP100 MCW0406MD1502BP100 Виробник : Vishay Beyschlag mcw406atpre.pdf Description: RES SMD 15K OHM 1/4W 0604 WIDE
товару немає в наявності
товару немає в наявності
MCW0406MD1502BP100 MCW0406MD1502BP100 Виробник : Vishay / Beyschlag VISH_S_A0002290225_1-2568124.pdf Thin Film Resistors - SMD .25W 15Kohms 0.1% 25 ppm