MCWF06R6192BTL
MCWF06R6192BTL MULTICOMP PRO
2860679.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - MCWF06R6192BTL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 61.9 kohm, ± 0.1%, 100 mW, 0603 [Metrisch 1608]
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nennleistung: 100mW
Widerstand: 61.9kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
productTraceability: No
Nennspannung: 75V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.85mm
на замовлення 830 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - MCWF06R6192BTL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 61.9 kohm, ± 0.1%, 100 mW, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Nennleistung: 100mW, Widerstand: 61.9kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, productTraceability: No, Nennspannung: 75V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.85mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MCWF06R6192BTL MCWF06R6192BTL Виробник : MULTICOMP PRO 2860679.pdf Description: MULTICOMP PRO - MCWF06R6192BTL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 61.9 kohm, ± 0.1%, 100 mW, 0603 [Metrisch 1608]
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nennleistung: 100mW
Widerstand: 61.9kohm
usEccn: EAR99
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
productTraceability: No
Nennspannung: 75V
Produktbreite: 0.85mm