MD011A101KAB
MD011A101KAB KYOCERA AVX
dipguard-3162713.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 100 pF C0G(NP0) 10 % 0.325 in
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MD011A101KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD011A101KAB MD011A101KAB Виробник : AVX dipguard-776726.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100PF 100V 10% .3LS
на замовлення 200 шт:
MD011A101KAB MD011A101KAB Виробник : AVX Corporation dipguard.pdf Description: CAP CER 100PF 100V NP0 2-DIP