MD015A102FAB
MD015A102FAB KYOCERA AVX
dipguard-3162713.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1000pF C0G (NP0) 1 % 0.325 in
на замовлення 155 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MD015A102FAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD015A102FAB MD015A102FAB Виробник : AVX Corporation dipguard.pdf Description: CAP CER 1000PF 50V NP0 2-DIP