MD015E103MAB
MD015E103MAB KYOCERA AVX
dipguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .01uF Z5U 20 % 0.325 in
на замовлення 1002 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 50V Z5U 2-DIP, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2-DIP, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.325" (8.25mm), Height - Seated (Max): 0.175" (4.45mm), Capacitance: 10000 pF.
Інші пропозиції MD015E103MAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD015E103MAB MD015E103MAB Виробник : AVX dipguard-776726.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD01 0.01uF 50volts Z5U 20%
на замовлення 787 шт:
MD015E103MAB MD015E103MAB Виробник : KYOCERA AVX dipguard.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V Z5U 2-DIP
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2-DIP
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.325" (8.25mm)
Height - Seated (Max): 0.175" (4.45mm)
Capacitance: 10000 pF