MD015E104MAB
MD015E104MAB KYOCERA AVX
dipguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - MD015E104MAB - Keramikvielschichtkondensator, 0.1 µF, 50 V, ± 20%, Radial bedrahtet, Z5U, 0.825 mm
tariffCode: 85322400
Produkthöhe: 3.43mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: DIP
rohsCompliant: NO
Anschlussabstand: 0.825mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: 10°C
Dielektrikum: Z5U
Produktlänge: 6.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 0.1µF
Spannung (DC): 50V
Produktpalette: DIPGuard MD
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktdurchmesser: -
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 2.54mm
SVHC: Lead (19-Jan-2021)
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - MD015E104MAB - Keramikvielschichtkondensator, 0.1 µF, 50 V, ± 20%, Radial bedrahtet, Z5U, 0.825 mm, tariffCode: 85322400, Produkthöhe: 3.43mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: DIP, rohsCompliant: NO, Anschlussabstand: 0.825mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: NO, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: 10°C, Dielektrikum: Z5U, Produktlänge: 6.6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 0.1µF, Spannung (DC): 50V, Produktpalette: DIPGuard MD, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktdurchmesser: -, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Produktbreite: 2.54mm, SVHC: Lead (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD015E104MAB MD015E104MAB Виробник : KYOCERA AVX dipguard-3162713.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF Z5U 20 % 0.325 in
на замовлення 3740 шт:
Кількість Ціна
MD015E104MAB MD015E104MAB Виробник : KYOCERA AVX dipguard.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U 2-DIP
Tolerance: ±20%
Packaging: Tube
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2-DIP
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.325" (8.25mm)
Height - Seated (Max): 0.175" (4.45mm)
Capacitance: 0.1 µF
MD015E104MAB MD015E104MAB Виробник : AVX dipguard-776726.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD01 0.1uF 50volts Z5U 20%