MD015E223MAB
MD015E223MAB KYOCERA AVX
dipguard-3162713.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .022uF Z5U 20 % 0.325 in
на замовлення 530 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MD015E223MAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD015E223MAB MD015E223MAB Виробник : AVX Corporation dipguard.pdf Description: CAP CER 0.022UF 50V Z5U 2-DIP
товару немає в наявності
MD015E223MAB MD015E223MAB Виробник : AVX dipguard-776726.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD01 0.022uF 50volts Z5U 20%