Продукція > MD0 > MD015E224MAB
MD015E224MAB
dipguard.pdf
Виробник:
на замовлення 2800 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MD015E224MAB
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD01 0.22uF 50volts Z5U 20%.
Інші пропозиції MD015E224MAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD015E224MAB MD015E224MAB Виробник : AVX Corporation dipguard.pdf Description: CAP CER 0.22UF 50V Z5U 2-DIP
товару немає в наявності
MD015E224MAB MD015E224MAB Виробник : AVX dipguard-776726.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD01 0.22uF 50volts Z5U 20%