MD015E473MAB
MD015E473MAB KYOCERA AVX
dipguard-3162713.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .047uF Z5U 20 % 0.325 mm
на замовлення 896 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MD015E473MAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD015E473MAB MD015E473MAB Виробник : AVX dipguard-776726.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .047uF Z5U 20 % 0.325 mm
на замовлення 550 шт:
MD015E473MAB MD015E473MAB Виробник : AVX Corporation dipguard.pdf Description: CAP CER 0.047UF 50V Z5U 2-DIP