MD021C473KAB
MD021C473KAB AVX Corporation
dipguard.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 100V X7R 2-DIP
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .047uF X7R 10 % 0.325 in.
Інші пропозиції MD021C473KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD021C473KAB MD021C473KAB Виробник : KYOCERA AVX Components dipguard.pdf Cap Ceramic 0.047uF 100V X7R 10% Radial 2 Pin DIP 8.26mm 125°C Slide
товару немає в наявності
MD021C473KAB MD021C473KAB Виробник : KYOCERA AVX dipguard-3162713.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .047uF X7R 10 % 0.325 in