MD025A103FAB
MD025A103FAB AVX Corporation
dipguard.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10000PF 50V NP0 2-DIP
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .01uF C0G(NP0) 1 % 0.325 mm.
Інші пропозиції MD025A103FAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD025A103FAB MD025A103FAB Виробник : KYOCERA AVX Components dipguard.pdf Cap Ceramic 0.01uF 50V C0G 1% Radial 2 Pin DIP 8.26mm 125°C Slide
товару немає в наявності
MD025A103FAB MD025A103FAB Виробник : KYOCERA AVX dipguard-3162713.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .01uF C0G(NP0) 1 % 0.325 mm