MD025A103JAB
MD025A103JAB KYOCERA AVX Components
dipguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 50V C0G 5% Radial 2 Pin DIP 8.26mm 125°C Slide
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 50V NP0 2-DIP, Packaging: Tube, Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2-DIP, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.325" (8.25mm), Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD025A103JAB MD025A103JAB Виробник : KYOCERA AVX Components dipguard.pdf Cap Ceramic 0.01uF 50V C0G 5% Radial 2 Pin DIP 8.26mm 125°C Slide
на замовлення 70 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
MD025A103JAB MD025A103JAB Виробник : KYOCERA AVX dipguard.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V NP0 2-DIP
Packaging: Tube
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2-DIP
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.325" (8.25mm)
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
товару немає в наявності
MD025A103JAB MD025A103JAB Виробник : KYOCERA AVX dipguard-3162713.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .01uF C0G(NP0) 5 % 0.325 in