MD025A682FAB
MD025A682FAB AVX Corporation
dipguard.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 6800PF 50V NP0 2-DIP
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Ceramic 0.0068uF 50V C0G 1% Radial 2 Pin DIP 8.26mm 125°C Slide.
Інші пропозиції MD025A682FAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD025A682FAB MD025A682FAB Виробник : KYOCERA AVX Components dipguard.pdf Cap Ceramic 0.0068uF 50V C0G 1% Radial 2 Pin DIP 8.26mm 125°C Slide