MD025C224KAB
MD025C224KAB KYOCERA AVX
dipguard-3162713.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF X7R 10 % 0.325 in
на замовлення 129 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R 2-DIP, Tolerance: ±10%, Packaging: Tube, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2-DIP, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.325" (8.25mm), Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Capacitance: 0.22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD025C224KAB MD025C224KAB Виробник : KYOCERA AVX dipguard.pdf Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R 2-DIP
Tolerance: ±10%
Packaging: Tube
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2-DIP
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.325" (8.25mm)
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Capacitance: 0.22 µF
на замовлення 113 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
MD025C224KAB MD025C224KAB Виробник : AVX dipguard-776726.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD02 0.22uF 50volts X7R 10%
MD025C224KAB dipguard.pdf
на замовлення 800 шт:
MD025C224KAB MD025C224KAB Виробник : KYOCERA AVX Components dipguard.pdf Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 10% Radial DIP 2 Pin DIP 8.26mm 125°C Slide
товару немає в наявності