MD025E334MAB
MD025E334MAB KYOCERA AVX Components
dipguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.33uF 50V Z5U 20% Radial 2 Pin DIP 8.26mm 85°C Slide
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.33 uF Z5U 20 % 0.325 in.
Інші пропозиції MD025E334MAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD025E334MAB MD025E334MAB Виробник : KYOCERA AVX dipguard-3162713.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.33 uF Z5U 20 % 0.325 in