Продукція > MD0 > MD025E474ZAB
MD025E474ZAB
dipguard.pdf
Виробник:
на замовлення 1700 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MD025E474ZAB
Description: CAP CER 0.47UF 50V Z5U 2-DIP, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Tube, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2-DIP, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.325" (8.25mm), Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF.
Інші пропозиції MD025E474ZAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD025E474ZAB MD025E474ZAB Виробник : KYOCERA AVX dipguard.pdf Description: CAP CER 0.47UF 50V Z5U 2-DIP
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Tube
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2-DIP
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.325" (8.25mm)
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
товару немає в наявності
MD025E474ZAB MD025E474ZAB Виробник : KYOCERA AVX dipguard-3162713.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.47 uF Z5U -20%/+80% 0.325 in