MD035E105MAA
MD035E105MAA KYOCERA AVX
dipguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 50V Z5U 2-DIP
Tolerance: ±20%
Packaging: Tube
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2-DIP
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.325" (8.25mm)
Height - Seated (Max): 0.320" (8.13mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 531 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 50V Z5U 2-DIP, Tolerance: ±20%, Packaging: Tube, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2-DIP, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.325" (8.25mm), Height - Seated (Max): 0.320" (8.13mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD035E105MAA MD035E105MAA Виробник : KYOCERA AVX dipguard.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF Z5U 20 % 0.325 in
на замовлення 341 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
MD035E105MAA MD035E105MAA Виробник : AVX dipguard-776726.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD03 1uF 50volts Z5U 20%