MD3670M02006111
MD3670M02006111 Amphenol ICC (FCI)
ssio_micro_cool_edge_nf1_ngsff_0_50mm.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN EDGE DUAL FML 67POS 0.020
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide, Board Lock
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 67
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Read Out: Dual
Contact Type: Cantilever
Card Type: Non Specified - Dual Edge
Card Thickness: 0.031" (0.79mm)
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Contact Material: Copper Alloy
Number of Rows: 2
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN EDGE DUAL FML 67POS 0.020, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Board Lock, Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 67, Pitch: 0.020" (0.50mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Read Out: Dual, Contact Type: Cantilever, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Card Thickness: 0.031" (0.79mm), Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Contact Material: Copper Alloy, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD3670M02006111 MD3670M02006111 Виробник : Amphenol ICC (FCI) ssio_micro_cool_edge_nf1_ngsff_0_50mm.pdf Description: CONN EDGE DUAL FML 67POS 0.020
Packaging: Cut Tape (CT)
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Black
Number of Positions: 67
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Read Out: Dual
Contact Type: Cantilever
Termination: Solder
Contact Material: Copper Alloy
Number of Rows: 2
на замовлення 728 шт:
Кількість Ціна
MD3670M02006111 MD3670M02006111 Виробник : Amphenol FCI ssio_micro_cool_edge_nf1_ngsff_0_50mm.pdf Standard Card Edge Connectors NGSFF/NF1 050mm Surface Mount Right Angle 67 pins