MDD01M-15
MDD01M-15 MEAN WELL USA Inc.
MDS01,MDD01_Ds.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Features: SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 76%
Current - Output (Max): 34mA, 34mA
Supplier Device Package: 7-SIP
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Part Status: Active
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 6 kV
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 1W, Features: SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Medical, Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 76%, Current - Output (Max): 34mA, 34mA, Supplier Device Package: 7-SIP, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Part Status: Active, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 6 kV.
Інші пропозиції MDD01M-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDD01M-15 MDD01M-15 Виробник : MEAN WELL MDS01,MDD01_Ds.pdf Isolated DC/DC Converters 10.8-13.2Vin +/-15V +/-4-34mA 1W SIP
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
MDD01M-15 MDD01M-15 Виробник : MEAN WELL MDS01%2CMDD01-spec.pdf DC/DC, 1W, Вхід: 10.8-13.2VDC, Вихід: ±15V/±4...34mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MDD01M-15 MDD01M-15 Виробник : MEAN WELL MDS01%2CMDD01-spec.pdf DC/DC, 1W, Вхід: 10.8-13.2VDC, Вихід: ±15V/±4...34mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт