MDD01N-12
MDD01N-12 MEAN WELL USA Inc.
MDS01,MDD01_Ds.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 1W
на замовлення 45 шт:
Написати відгук
DC/DC, 1W, Вхід: 21.6-26.4VDC, Вихід: ±12V/±5...42mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції MDD01N-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDD01N-12 MDD01N-12 Виробник : MEAN WELL MDS01,MDD01_Ds.pdf Isolated DC/DC Converters 21.6-26.4Vin +/-12V +/-5-42mA 1W SIP
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
MDD01N-12 MDD01N-12 Виробник : MEAN WELL MDS01%2CMDD01-spec.pdf DC/DC, 1W, Вхід: 21.6-26.4VDC, Вихід: ±12V/±5...42mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MDD01N-12 MDD01N-12 Виробник : MEAN WELL MDS01%2CMDD01-spec.pdf DC/DC, 1W, Вхід: 21.6-26.4VDC, Вихід: ±12V/±5...42mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт