MDD02L-15
MDD02L-15 MEAN WELL USA Inc.
MDS02,MDD02-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 67mA, 67mA
Supplier Device Package: 7-SIP
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 6 kV
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 2W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Medical, Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 67mA, 67mA, Supplier Device Package: 7-SIP, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 6 kV.
Інші пропозиції MDD02L-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDD02L-15 MDD02L-15 Виробник : MEAN WELL MDS02%2CMDD02-spec.pdf DC/DC, 2W, Вхід: 4.5-5.5VDC, Вихід: ±15V/±7...67mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MDD02L-15 MDD02L-15 Виробник : MEAN WELL MDS02%2CMDD02-spec.pdf DC/DC, 2W, Вхід: 4.5-5.5VDC, Вихід: ±15V/±7...67mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MDD02L-15 MDD02L-15 Виробник : MEAN WELL MDS02,MDD02-spec.pdf Isolated DC/DC Converters 4.5-5.5Vin +/-15Vout +/-7-67mA 2W SIP