MDD02M-12
MDD02M-12 MEAN WELL USA Inc.
MDS02,MDD02-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 2W
на замовлення 1683 шт:
Написати відгук
DC/DC, 2W, Вхід: 10.8-13.2VDC, Вихід: ±12V/±9...83mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції MDD02M-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDD02M-12 MDD02M-12 Виробник : MEAN WELL MDS02,MDD02-spec.pdf Isolated DC/DC Converters 10.8-13.2Vin +/-12V +/-9-83mA 2W SIP
на замовлення 80 шт:
MDD02M-12 MDD02M-12 Виробник : MEAN WELL MDS02%2CMDD02-spec.pdf DC/DC, 2W, Вхід: 10.8-13.2VDC, Вихід: ±12V/±9...83mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MDD02M-12 MDD02M-12 Виробник : MEAN WELL MDS02%2CMDD02-spec.pdf DC/DC, 2W, Вхід: 10.8-13.2VDC, Вихід: ±12V/±9...83mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт