MDD02M-15
MDD02M-15 MEAN WELL USA Inc.
MDS02,MDD02-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 2W
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 2W, Вхід: 10.8-13.2VDC, Вихід: ±15V/±7...67mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDD02M-15 MDD02M-15 Виробник : MEAN WELL MDS02,MDD02-spec.pdf Isolated DC/DC Converters 10.8-13.2Vin +/-15V +/-7-67mA 2W SIP
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
MDD02M-15 MDD02M-15 Виробник : MEAN WELL MDS02%2CMDD02-spec.pdf DC/DC, 2W, Вхід: 10.8-13.2VDC, Вихід: ±15V/±7...67mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MDD02M-15 MDD02M-15 Виробник : MEAN WELL MDS02%2CMDD02-spec.pdf DC/DC, 2W, Вхід: 10.8-13.2VDC, Вихід: ±15V/±7...67mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт