MDD06G-12
MDD06G-12 MEAN WELL
MDS06,MDD06-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 18-75Vin +/-12V +/-25-250mA 6W DIP Med
на замовлення 28 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 6W, Packaging: Bulk, Package / Case: 24-DIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: Medical, Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 250mA, 250mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 6 kV, Standard Number: 60601-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDD06G-12 MDD06G-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. MDS06,MDD06-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-12V 6W
Packaging: Bulk
Package / Case: 24-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 250mA, 250mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 6 kV
Standard Number: 60601-1
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
MDD06G-12 MDD06G-12 Виробник : MEAN WELL MDS06%2CMDD06-spec.pdf DC/DC, 6W, Вхід: 18-75VDC, Вихід: ±12V/±25…250mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус DIP24, -40…+90 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MDD06G-12 MDD06G-12 Виробник : MEAN WELL MDS06%2CMDD06-spec.pdf DC/DC, 6W, Вхід: 18-75VDC, Вихід: ±12V/±25…250mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус DIP24, -40…+90 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт