Продукція > TDK CORPORATION > MDF1005GAD102ATD25
MDF1005GAD102ATD25
MDF1005GAD102ATD25 TDK Corporation
MDF1005_Type_DS.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Automotive
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 550mA
DC Resistance (DCR) (Max): 690mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 900 MHz
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MDF1005GAD102ATD25 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 190 ohm, 550 mA, MDF Series, 0.69 ohm, tariffCode: 85480090, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.69ohm, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 550mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 190ohm, Produktpalette: MDF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDF1005GAD102ATD25 MDF1005GAD102ATD25 Виробник : TDK 3257145.pdf Description: TDK - MDF1005GAD102ATD25 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 190 ohm, 550 mA, MDF Series, 0.69 ohm
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.69ohm
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 550mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 190ohm
Produktpalette: MDF Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.69ohm
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 550mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 190ohm
Produktpalette: MDF Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 73
MDF1005GAD102ATD25 MDF1005GAD102ATD25 Виробник : TDK Corporation MDF1005_Type_DS.pdf Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Automotive
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 550mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 25
MDF1005GAD102ATD25 MDF1005GAD102ATD25 Виробник : TDK MDF1005_Type_DS.pdf Common Mode Chokes / Filters 0402 690mOhm 100MHz 550mA AEC-Q200