Продукція > TDK > MDF2016BSS180CTD25
MDF2016BSS180CTD25
MDF2016BSS180CTD25 TDK
suppression-filter_automotive_mdf2016_en.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Beads Noise Suppression Filter 2016, 200Ohms, 2MHz
на замовлення 3681 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 18 OHM 0806 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Current Rating (Max): 1.1A, DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 18 Ohms @ 2 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDF2016BSS180CTD25 MDF2016BSS180CTD25 Виробник : TDK Corporation suppression-filter_automotive_mdf2016_en.pdf Description: FERRITE BEAD 18 OHM 0806 1LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 1.1A
DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 18 Ohms @ 2 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 1.1A
Part Status: Active
Number of Lines: 1