Продукція > TDK > MDF2016BSS270CTD25
MDF2016BSS270CTD25
MDF2016BSS270CTD25 TDK
3257143.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - MDF2016BSS270CTD25 - Ferritperle, 0806 [Metrisch 2016], 1 A, MDF Series, 0.22 ohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.22ohm
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0806 [Metrisch 2016]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 1A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: -
Produktpalette: MDF Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2308 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MDF2016BSS270CTD25 - Ferritperle, 0806 [Metrisch 2016], 1 A, MDF Series, 0.22 ohm, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 1mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.22ohm, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0806 [Metrisch 2016], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 1A, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: -, Produktpalette: MDF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDF2016BSS270CTD25 MDF2016BSS270CTD25 Виробник : TDK 3257143.pdf Description: TDK - MDF2016BSS270CTD25 - Ferritperle, 0806 [Metrisch 2016], 1 A, MDF Series, 0.22 ohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.22ohm
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 1A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: -
Produktpalette: MDF Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 53
MDF2016BSS270CTD25 MDF2016BSS270CTD25 Виробник : TDK suppression-filter_automotive_mdf2016_en.pdf Ferrite Beads Noise Suppression Filter 2016, 220Ohms, 2MHz
Мінімальне замовлення: 18
MDF2016BSS270CTD25 MDF2016BSS270CTD25 Виробник : TDK Corporation suppression-filter_automotive_mdf2016_en.pdf Description: FERRITE BEAD 27 OHM 0806 1LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 220mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 27 Ohms @ 2 MHz
Мінімальне замовлення: 16
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 1A
Number of Lines: 1