Продукція > TDK CORPORATION > MDF2016BSS600CTD25
MDF2016BSS600CTD25
MDF2016BSS600CTD25 TDK Corporation
suppression-filter_automotive_mdf2016_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 0806 1LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 850mA
DC Resistance (DCR) (Max): 330mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 2 MHz
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MDF2016BSS600CTD25 - Ferritperle, 0806 [Metrisch 2016], 850 mA, MDF Series, 0.33 ohm, tariffCode: 85480090, Produkthöhe: 1mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.33ohm, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0806 [Metrisch 2016], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 850mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: -, Produktpalette: MDF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDF2016BSS600CTD25 MDF2016BSS600CTD25 Виробник : TDK 3257143.pdf Description: TDK - MDF2016BSS600CTD25 - Ferritperle, 0806 [Metrisch 2016], 850 mA, MDF Series, 0.33 ohm
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 1mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.33ohm
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0806 [Metrisch 2016]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 850mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: -
Produktpalette: MDF Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 280 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
MDF2016BSS600CTD25 MDF2016BSS600CTD25 Виробник : TDK Corporation suppression-filter_automotive_mdf2016_en.pdf Description: FERRITE BEAD 60 OHM 0806 1LN
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 850mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 19
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 1mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.33ohm
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 850mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: -
Produktpalette: MDF Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 280 шт:
Мінімальне замовлення: 45
MDF2016BSS600CTD25 MDF2016BSS600CTD25 Виробник : TDK suppression-filter_automotive_mdf2016_en.pdf Common Mode Chokes / Filters 2016 60ohm 850mA AEC-Q200