MDF6-12DS-3.5C
MDF6-12DS-3.5C Hirose Connector
MDF6_Catalog_D49703_en-2298256.pdf
Виробник: Hirose Connector
Power to the Board 12P DBL ROW SOCKET CRIMPING SOCKET
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET HSG 12POS 3.50MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket, Contact Termination: Crimp, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.138" (3.50mm), Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Row Spacing: 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції MDF6-12DS-3.5C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDF6-12DS-3.5C MDF6-12DS-3.5C Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=&productname=&series=QR__P15&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49436_en Description: CONN SOCKET HSG 12POS 3.50MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.197" (5.00mm)