MDF76-30P-1C
MDF76-30P-1C Hirose Electric Co Ltd
document?clcode=&productname=&series=MDF76&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_MDF76_CAT
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG HSG 30POS 1.00MM
Packaging: Bag
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Beige
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 30
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Contact Type: Non-Gendered
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon
Number of Rows: 1
на замовлення 833 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 30POS 1.00MM, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Beige, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 30, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Contact Type: Non-Gendered, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDF76-30P-1C MDF76-30P-1C Виробник : Hirose Connector document?clcode=&productname=&series=MDF76&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_MDF76_CAT Power to the Board PLUG 30POS 1MM CRIMP