Продукція > MURATA ELECTRONICS > MDH12577C-151MA=P3
MDH12577C-151MA=P3
MDH12577C-151MA=P3 Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 150UH 1.4A 170MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.504" L x 0.492" W (12.80mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 170mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150UH 1.4A 170MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.504" L x 0.492" W (12.80mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 170mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDH12577C-151MA=P3 MDH12577C-151MA=P3 Виробник : Murata Electronics Description: FIXED IND 150UH 1.4A 170MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 170mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
товару немає в наявності
MDH12577C-151MA=P3 MDH12577C-151MA=P3 Виробник : Murata Electronics J_E_TE243B_9104_MDH12577C_reference-1218968.pdf Power Inductors - SMD 150uH 221mOhms 20 % 1.4A AEC-Q200 SUGGESTED ALT LQW15CA59NK00D