MDH6045C-150MA=P3
MDH6045C-150MA=P3 Murata Electronics
J(E)TE243B-9123_MDH6045C_reference.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 15UH 1.7A 60 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 60mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1.7 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 1.7A 60 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 60mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 1.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDH6045C-150MA=P3 MDH6045C-150MA=P3 Виробник : Murata Electronics J_E_TE243B_9101_MDH6045C_reference-1218946.pdf Power Inductors - SMD 15uH 78mOhms 20 % 1.7A AEC-Q200 SUGGESTED ALT LQW15CAR11K00D