MDH6045C-220MB=P3
MDH6045C-220MB=P3 Murata Electronics
J(E)TE243B-9123_MDH6045C_reference.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 22UH 1.4A 80 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 1.4A 80 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDH6045C-220MB=P3 MDH6045C-220MB=P3 Виробник : Murata Electronics J(E)TE243B-9123_MDH6045C_reference.pdf Description: FIXED IND 22UH 1.4A 80 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 80mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
MDH6045C-220MB=P3 MDH6045C-220MB=P3 Виробник : Murata Electronics J(E)TE243B-9101_MDH6045C_reference-1218946.pdf Fixed Inductors 22uH 1400mA 20% 0.104Ohms AEC-Q200