MDH6045C-330MB=P3
MDH6045C-330MB=P3 Murata Electronics
J_E_TE243B_9101_MDH6045C_reference-1218946.pdf
Виробник: Murata Electronics
Power Inductors - SMD PLEASE SEE MURATA'S SUGGESTED ALTERNATE LQW15CAR27K00D
на замовлення 861 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 1.3A 105 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 105mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 960mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 1.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDH6045C-330MB=P3 MDH6045C-330MB=P3 Виробник : Murata Electronics J(E)TE243B-9123_MDH6045C_reference.pdf Description: FIXED IND 33UH 1.3A 105 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 105mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 960mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 105mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A