MDH6045C-470MB=P3
MDH6045C-470MB=P3 Murata Electronics
J(E)TE243B-9101_MDH6045C_reference.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 47UH 1.1A 130MOHM SMD
на замовлення 91 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 47uH 1100mA 20% 0.169Ohms AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDH6045C-470MB=P3 MDH6045C-470MB=P3 Виробник : Murata Electronics J(E)TE243B-9101_MDH6045C_reference-1218946.pdf Fixed Inductors 47uH 1100mA 20% 0.169Ohms AEC-Q200
на замовлення 1000 шт:
MDH6045C-470MB=P3 MDH6045C-470MB=P3 Виробник : Murata Electronics J(E)TE243B-9101_MDH6045C_reference.pdf Description: FIXED IND 47UH 1.1A 130MOHM SMD