MDH6045C-4R7NA=P3
MDH6045C-4R7NA=P3 Murata Electronics
J(E)TE243B-9101_MDH6045C_reference.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 4.7UH 2.7A 23MOHM SMD
на замовлення 306 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 4.7uH 29.9mOhms 30 % 300mA AEC-Q200 SUGGESTED ALT LQW15CAR27K00D.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDH6045C-4R7NA=P3 MDH6045C-4R7NA=P3 Виробник : Murata Electronics J(E)TE243B-9101_MDH6045C_reference.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 2.7A 23MOHM SMD
товару немає в наявності
MDH6045C-4R7NA=P3 MDH6045C-4R7NA=P3 Виробник : Murata Electronics J(E)TE243B-9123_MDH6045C_reference.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 29.9mOhms 30 % 300mA AEC-Q200 SUGGESTED ALT LQW15CAR27K00D