MDH7045C-150MA=P3
MDH7045C-150MA=P3 Murata Electronics
J(E)TE243B-9102_MDH7045C_reference.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 15UH 1.8A 55 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.291" L x 0.276" W (7.40mm x 7.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 55mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 1.8A 55 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.291" L x 0.276" W (7.40mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 55mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDH7045C-150MA=P3 MDH7045C-150MA=P3 Виробник : Murata Electronics J(E)TE243B-9102_MDH7045C_reference.pdf Description: FIXED IND 15UH 1.8A 55 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 55mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
товару немає в наявності
MDH7045C-150MA=P3 MDH7045C-150MA=P3 Виробник : Murata Electronics J_E_TE243B_9102_MDH7045C_reference-1218974.pdf Power Inductors - SMD 15uH 71.5mOhms 20 % 1.8A AEC-Q200 SUGGESTED ALT LQW15CAR27K00D